SAUDF32X200
Subscribe to get prices
Model: SAUDF32X200
Order No: SAUDF-8
SKU: 1757056465551369727
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 342.00 mm,47.00 mm,47.00 mm
Weight: 940.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
SAUDF32X200
Description
Inner diameter: 32mm
Stroke: 200mm